Rejestracja w serwisie Toornament i dołączenie do turnieju

Zapisy do turniejów Friendly Fire prowadzone są przez serwis Toornament i każdy gracz musi się tam wcześniej zarejestrować, żeby móc wziąć udział w zawodach, więc przygotowaliśmy dla Was krótką instrukcję obsługi!

Krok 1

1

Na początku udaj się na stronę www.toornament.com/pl/, a następnie wybierz przycisk “Rozpocznij za darmo” w miejscu widocznym na screenie obok.

Krok 2

2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny na screenie formularz. Przy rejestracji będziesz musiał podać następujące dane:

  1. Pseudonim
  2. Adres e-mail
  3. Hasło
  4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz drugą oraz trzecią kratkę i kliknij przycisk “Załóż konto”.

Krok 3

3
4

Po udanej rejestracji zaloguj się do serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Na początku kliknij przycisk “Zarejestruj się w turnieju”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Prześlij rejestrację”. Teraz musisz czekać do dnia ogłoszenia uczestników, który zawsze podany jest w regulaminie i opisie danego turnieju.

Etap check-in

We wszystkich turniejach Friendly Fire występuje tzw. etap check-in. Jeżeli zarejestrowałeś się i dostałeś do zawodów, w dniu ich startu musisz potwierdzić swój udział do godziny podanej w opisie oraz regulaminie turnieju. Dopiero gdy wszyscy gracze przejdą etap check-in, losowana jest turniejowa drabinka.

Co zrobić żeby potwierdzić swój udział?

5

Wystarczy wejść na stronę turnieju w serwisie Toornament w dniu zawodów, zalogować się i wcisnąć przycisk „Check-in” zaznaczony na screenie.